רישום מקוון

שימו לב, הוראות אלה מיועדות למרצים במרכז האקדמי לב בלבד. רק מרצים וחוקרים שמועסקים במרכז האקדמי לב רשאים להזמין ספרים לספרייה. כל סטודנט ועובד יכול לגשת לספרייה אקדמית ולהמליץ על הזמנת ספר, באמצעות טופס שנמצא אצל הספרנים.

על מנת להזמין ספר לספרייה יש למלא טופס הזמנה

בבקשה מלאו כמה שיותר פרטים על הספר. במיוחד חשוב להקפיד על רישום מדויק של שם מחבר, כותר ומהדורת הספר. חשוב גם להקפיד למלא את שם הקורס, מספר התלמידים בקורס ושמות הקמפוסים בהם דרוש הספר. רצוי גם להוסיף ISBN  או הפניה לדף הספר באתר אמזון (אם יש). בבקשה על תשכחו לרשום את המייל המדויק שלכם על הטופס, כדי שנוכל להיות אתכם בקשר ולהודיע שהספר הגיע.

יש להחתים את הטופס אצל ראש המחלקה או אצל דיקן הפקולטה ולהעביר לספרייה. בקמפוס לב יש להעביר את הטופס לספרייה האקדמית, לז'אנה גורליק או יואב רבינא. בקמפוסים טל ודעת יש להעביר את הטופס לספרייה של טל אל ננסי חפוטה. בלוסטיג יש להעביר את הטופס לספרנית מלכה ליבא שטרן. ממבחר יש לשלוח את הטופס לספרייה האקדמית בקמפוס לב.

אם אתה צריך ספר לשימוש עצמי שלך להוראה או מחקר, הזמן אותו כספר בהשאלה מתמדת. רכישת הספר בהשאלה מתמדת מותנית בקבלת אישור הרקטור.

באתרים כמו אמזון יש הרבה ספרים משומשים במחירים נמוכים, אך לא תמיד ניתן להביא את הספרים האלה לארץ. אנחנו תמיד משתדלים למצוא ספר במחיר הנמוך ביותר, בלי לפגוע באיכות ובעבודה לפי נוהלי הרכש של המרכז האקדמי לב.

בכל שאלה ובירור בקשר לרכישת ספרים, יש לפנות למנהלת הספריות ז'אנה גורליק במייל: janna@jct.ac.il

רשימות לא מלאות, נשמח אם תעזרו לנו ותשלחו עוד פרטים על פרסומים שלהם ושל עמיתיהם

עבור לפרסומים

Mendeley - תוכנה לניהול מאמרים וציטוטים

ResearchGate - רשת חברתים של חוקרים.  

פרטים בנוגע להשאלה בין-ספרייתית ניתן למצוא כאן