רישום מקוון

תכנית הלימודים המגוונת נועדה להקנות סטודנטים ארגז כלים עשיר, מאחר ומהנדס תעשיה וניהול עשוי למצוא את עצמו בסביבות עבודה שונות ומגוונות. התחומים הנלמדים בחוג הם בין היתר: חקר ביצועים, ניהול פרויקטים, הסתברות וסטטיסטיקה , מערכות מידע, כריית מידע, מסחר אלקטרוני, בינה עסקית, כלכלה, רובוטיקה, ארגונומיה, פסיכולוגיה ארגונית.

לקראת השנה השלישית הסטודנט בוחר באחת משתי התמחויות: ניהול פרויקטים ושפור ביצועים או מערכות מידע.
• התמחות בניהול פרויקטים ושיפור ביצועים מכינה את הבוגרים לבחינת הסמכה של PMI-ארגון מנהלי הפרויקטים העולמי ומפגישה אותו עם שיטות חדשניות ואתגרים מהשטח. בתום הלימודים מוענקת לתלמיד תעודה על הכלים המתקדמים שרכש בניהול פרויקטים.
• התמחות במערכות מידע מכשירה את הבוגרים לניהול מערכות מידע ולידע בתחומים מתקדמים. ההתמחות עוסקת לא רק בשמירה וניתוח המידע, אלא גם באופן הצגת המידע כך שיביא הכי הרבה תועלת לאדם שמשתמש בו.

לימודי הנדסת תעשיה וניהול מתאימים לבעלי חשיבה יצירתית, כושר ארגון וניתוח, חוש ביקורת ותקשורת בין-אישית גבוה. התכנית מתאימה למי שישאבו סיפוק מיישום מודלים מתחום המתמטיקה או מדעי המחשב בעולם המורכב והאי וודאי שלנו כיום.

למה כדאי ללמוד הנדסת תעשיה וניהול?

  • הנדסת תעשיה וניהול הוא תחום מבוקש מאד כיום.
  • השכר בתחום נחשב מבין הגבוהים במשק.
  • התחום מגוון מאד מבחינת תחום העבודה.
    מאחר והנדסת תעשיה וניהול הוא תחום רחב, מהנדסי תעשיה וניהול חכולים לעבוד במדוון תפיקידים, כגון: ניהול פרויקטים, מערכות מידע, תפ"י, שיפור ביצועים ועוד.
  • הנדסת תעשיה וניהול הוא תחום מגוון מאד מבחינת סוג העבודה.
    כמהנדסי תעשיה וניהול תוכלו לעבוד בתפקידים מקצועיים או ניהוליים/ מול אנשים או מול מחשב/ בתעשיית ההיי-טק/ בשירות הפרטי/ בשירות הציבורי/ בגופי מודיעין ועוד.

לרשימת הקורסים לחצו כאן

הנדסת תעשיה וניהול הוא מהתחומים המבוקשים ביותר כיום במשק. בפני בוגרי תואר ראשון בהנדסת תעשיה וניהול במרכז האקדמי לב פתוחות דלתות רבות במגוון תחומים.

רוצה להשתלב בתפקידי מפתח באחד המקצועות המבוקשים ביותר כיום בשוק?

הירשם/י עכשיו