אתר זה משתמש בקובצי Cookies כדי להבטיח שתקבל את החוויה הטובה ביותר באתר שלנו. קראו את מדיניות הפרטיות ותנאי השימוש.

ניגודיות גבוהה
רישום מקוון למידע נוסף

אודות קמפוס לב

חזונו של המרכז האקדמי לב, שהוקם בשנת 1969 ע"י פרופ' זאב לב, הוא לעצב דמות מהנדס או מנהל בעל ערכים יהודיים, שישתלב עם תום לימודיו בחיי העשייה והיצירה המדעית והטכנולוגית בישראל. לשם כך נבנה בית המדרש לצד בניין האקדמיה והתלמידים זוכים לשלב לימודים תורניים במסגרת ישיבה גבוהה עם לימודים אקדמיים לתואר ראשון בהנדסה, טכנולוגיה, ניהול או בסיעוד
 

קמפוס לב, קמפוס הגברים של המרכז, משלב חיי תורה עם דרך ארץ, ומקבץ אליו את כל גוני הקשת של הציבור הדתי מהארץ ומחוצה לה. בין תלמידינו נמנים בוגרי ישיבות הסדר וישיבות גבוהות, בוגרי צבא, בוגרי מכינות קדם-צבאיות, בוגרי בתי ספר תיכוניים וישיבות תיכוניות במסלולי העתודה האקדמית והחרדית, סטודנטים בינלאומיים ועולים חדשים.
 

בשנת 2000 הוקמה תכנית נוה- מסלול לימודים אקדמיים לבעלי רקע תורני. תכנית נוה מיועדת לבוגרי מסגרות תורניות המבקשים לרכוש השכלה אקדמית לצרכי פרנסה המתבקשת בעולם המעשה. מסלול הלימודים מאפשר למעוניינים להשתלב בו, לנצל את היום ללימוד תורה או לחילופין לעבודה, ולרכז את הלימודים בשעות הצהריים או הערב. תכנית נוה בולטת בנוף המוסדות להשכלה גבוהה בשל יתרונותיה לאוכלוסייה שלשמה הוקמה.
 

הלימודים מתקיימים בקמפוס לגברים בלבד, באווירה תורנית, בחברה תומכת ובסביבה ידידותית ומוכרת. קמפוס לב שוכן במבנים נאים, בקריה הממוקמת בין שכונות בית וגן וגבעת מרדכי בירושלים. הלימודים האקדמיים מתקיימים במהלך שעות הצהריים או הערב.

התואר הניתן על ידי המרכז האקדמי לב, זהה בכל המסגרות ומוכר ע"י המועצה להשכלה גבוהה.