ברוכים הבאים לאתר החדש של המרכז האקדמי לב! האתר בתקופת הרצה. הערות והארות ניתן לשלוח מעמוד זה.
רישום מקוון

קמפוס לב

קמפוס לב, הינו מוסד אקדמי לגברים, וחזונו- לעצב דמות מהנדס או מנהל בעל ערכים יהודיים, שישתלב עם תום לימודיו בחיי העשייה והיצירה המדעית והטכנולוגית בישראל. לשם כך נבנה בית המדרש לצד בניין האקדמיה והתלמידים זוכים לשלב לימודים תורניים במסגרת ישיבה גבוהה עם לימודים אקדמיים לתואר ראשון במקצועות ההנדסה, הניהול ובסיעוד.

בקמפוס קיימים גם מסלולי לימודים אקדמיים לבוגרי מסגרות תורניות המבקשים לרכוש השכלה אקדמית לצורך פרנסה המבקשת בעולם המעשה. מסלול הלימודים מאפשר למעוניינים להשתלב בו, לנצל את היום ללימוד תורה או לחילופין לעבודה, ולרכז את הלימודים האקדמיים בשעות הצהריים או הערב.

קראו עוד אודותינו   

מסלולי הלימוד

משלבים בין קודש לחול

מסלול לימודים בבית המדרש של קמפוס לב לצד לימודי החול

בית המדרש שואף לעצב דמות ייחודית של בן תורה השואב השראתו ממעיינות הנצח של עמנו ומגלם באישיותו עומק תורני ומצוינות אקדמית העשויים להשפיע על כל ענפי החיים של מדינת ישראל, תוך מימוש כשרונותיו. הר"מים והמורים ללימודי קודש בבית המדרש של קמפוס לב הם תלמידי חכמים מובהקים, מחנכים רחבי דעת ורחבי לב, הרואים את תפקידם בגידול תלמידים אוהבי ה', שיממשו באישיותם את הרעיונות הגדולים המנחים את המוסד. כמחצית מהר"מים הם בוגרי קמפוס לב.

קרא עוד...

חיי הקמפוסים

אוירה תומכת וחברית שורה בין הסטודנטים בקמפוס לב, דפי סיכומים מועברים בין הסטודנטים, סיוע, למידה משותפת הם חזון נפוץ במסדרונות הקמפוס. בואו להיות חלק!

לרווחת הסטודנטים בקמפוס קיימים אזורי בילוי ופנאי, חדר כושר חדש  ומרווח, מועדנית משחקים, מגרש כדורסל ועוד...

קמפוס לב גדול, מרווח ומטופח, הסטודנטים נהנים ממדשאות, פינות ישיבה וצמחיה עשירה, בהן הם נהנים ומבלים עם חברים בין שעות הלימודים.

בוגרים מספרים

0
בוגרים
0
סטודנטים
0
אנשי סגל
0
מסלולי לימוד
0
חוקרים פעילים

רוצה לדעת עוד?

מלא/י את הפרטים ויועץ לימודים יצור איתך קשר בהקדם: