אתר זה משתמש בקובצי Cookies כדי להבטיח שתקבל את החוויה הטובה ביותר באתר שלנו. קראו את מדיניות הפרטיות ותנאי השימוש.

ניגודיות גבוהה
רישום מקוון למידע נוסף

ביום שלישי, י"ט כסלו תשפ"ב, 23.11.2021, התקיים מפגש הפתיחה של שנת תשפ"ב בפרויקט "לב בקהילה" באולם התרבות שבבית חינוך עיוורים בקרית משה.

ד"ר צביקה אור הציג את הפרויקט לסטודנטים החדשים ותיאר את התרומה החשובה של הסטודנטיות והסטודנטים המתנדבים בקהילה. ד"ר עדי פינקלשטיין שהנחתה את האירוע שיתפה את כולם בהתרגשותה על התחלה של שנה שביעית בפרויקט.

בתחילת האירוע כיבד את הנוכחים בהשתתפותו הרב חיים גזית, רב בית המדרש בבית חינוך עיוורים, ונשא דברים על אודות משמעות העשייה החברתית בקהילה. הוא שייך את הדברים לשמות הקמפוסים: לב וטל, והסביר שהעשייה הנדרשת מאתנו צריכה להיעשות לאורך כל השנה (טל) ומכל הלב. לאחר מכן נשא דברי תודה מר יוסי פרנקהויז, מנהל פרויקטים בעמותת תקווה ומרפא ומנהל התנדבויות בארגון עלי שיח, שהודה במילים חמות לסטודנטים המתנדבים והציג דברי תודה מהחניכים בארגונים שריגשו את כולם.

בהמשך המפגש התקיימה תכנית היכרות בין הסטודנטים ונוצר שיח חשוב על ההתנדבות, על ההצלחות ועל האתגרים בפעילות. לסיכום האירוע שמענו את תהילה סמבר, נציגת הסטודנטים, ששיתפה מחוויות ההתנדבות שלה בלב בקהילה מזה שנתיים ובירכה את הסטודנטיות והסטודנטים המצטרפים לפרויקט.

המפגש תוכנן ואורגן באופן מופתי על-ידי פייגי שור, רכזת הפרויקט, והיה שער פתיחה לשנה מלאה בהתנדבות מועילה ומעולה בעז"ה. 

צילום: פייגי שור.