אתר זה משתמש בקובצי Cookies כדי להבטיח שתקבל את החוויה הטובה ביותר באתר שלנו. קראו את מדיניות הפרטיות ותנאי השימוש.

ניגודיות גבוהה
רישום מקוון למידע נוסף

סטודנטיות לסיעוד מקמפוס טל של המרכז האקדמי לב החלו לפעול בבתי אבות במטרה לבלום את הקורונה. בהתאם לתכנית משרד הבריאות וקופות החולים, הסטודנטיות החלו לבצע בדיקות קורונה בקשישים ובעובדים, ופועלות כגורם מפקח ומסייעות בעבודה השוטפת במטופלים

כשליש מכלל הנפטרים מקורונה בישראל הם דיירי בתי אבות. החרדה והקושי של הקשישים ובני משפחותיהם מתבטאים הן מחשש הדבקות והן בשל העובדה שרבים מהצוות הטיפולי אינו יכול לטפל בהם – משום שחלקם לקו בקורונה וחלקם שוהים בבידוד.

במטרה לעצור את התפשטות המגיפה בבתי אבות ולמנוע התפרצות במקומות בהם לא נתגלו מקרים של קורונה, מנהל הסיעוד, פיקוד העורף, קופות החולים והחוג לסיעוד בקמפוס טל של המרכז האקדמי לב, פועלים במשותף. לאחרונה גויסו והוכשרו סטודנטיות שהחלו לפעול לפני מספר ימים בבתי אבות ברחבי הארץ. 

בהתאם לכך, החוג לסיעוד בקמפוס טל של המרכז האקדמי לב וקופות החולים, ביצעו הכשרה ייעודית לסטודנטיות לתואר שני במסלול המשלב התמחות קלינית בגריאטריה. יש לציין כי מדובר בסטודנטיות מבוגרות עם ותק וניסיון עשיר כאחיות במערכת הבריאות. הצבתן בבתי האבות ברחבי הארץ מתבצעת בהתאם להנחיות פיקוד העורף ומשרד הבריאות.

לכתבה המלאה שהתפרסמה באתר סרוגים

שיתוף ברשתות חברתיות: