אתר זה משתמש בקובצי Cookies כדי להבטיח שתקבל את החוויה הטובה ביותר באתר שלנו. קראו את מדיניות הפרטיות ותנאי השימוש.

ניגודיות גבוהה
רישום מקוון למידע נוסף

שיתוף הפעולה יהדק את הקשר לבית החולים, ויספק תשתית קלינית להתנסות לתלמידי החוג לסיעוד

6.10.2014

המרכז הרפואי 'שערי צדק' ו'המרכז האקדמי לב' – קמפוס טל, חתמו על הסכם שיתוף פעולה. לימודי הסיעוד בשערי צדק, שעד השנה נמשכו שנתיים וחצי במסלול לימודי תעודה, יהפכו לתכנית אקדמית ארבע שנתית. תכנית הלימודים היא התכנית האקדמית לסיעוד של המרכז האקדמי טל ובתום המסלול הבוגרות  תקבלנה תואר אקדמי מטעם החוג לסיעוד במרכז האקדמי לב - קמפוס טל.   

 

"אנו שמחים מאד על שיתוף הפעולה עם 'שערי צדק', מוסד רפואי בעל שם לאומי ובית ספר לאחיות הפועל 70 שנה. הסכם זה משדרג את מעמדו של בית הספר, ונותן לו מעמד אקדמי", אומרת פרופ' חיה גרינברגר, דיקן הפקולטה למדעי החיים והבריאות במרכז האקדמי לב.

 

פרופ' גרינברגר מסבירה כי "העידן הטכנולוגי המואץ בו אנו חיים, מגלגל לפתחה של מערכת הבריאות אתגרים רבים, ובהם הצורך לבחור בין אופציות שונות לטיפול במסגרת משאבים מגבילים. אנשי מקצועות הבריאות צריכים לקבל החלטות גורליות ולבצע אותן בדרך המושכלת ביותר, בכל רגע נתון. יכולת זו מושתתת על לימודים אקדמיים המתמקדים בהקניית כלי למידה".

 

בהתאם למתווה של המועצה להשכלה גבוהה , פתיחת תכניות אלו בעתיד תיפסק ולכן הוחלט לקדם שיתוף פעולה עם מוסד אקדמי המתאים באופיו לשערי צדק. שיתוף הפעולה יאפשר למרכז הרפואי להמשיך ולהכשיר אחיות ברמה גבוהה ולמכון טל להדק את הקשר לבית החולים, להרחיב את פעילותו  ולספק תשתית קלינית להתנסות לתלמידיו. ביה"ס לסיעוד בשערי צדק ימשיך להפעיל במקביל את מסלולי לימודי תעודה להסבת אקדמאים וקורסי השתלמות שונים להעשרת ידע לאחים ואחיות מוסמכים.

 

פרסומים בתקשורת

בשבע, 20.08.14
שיתוף פעולה בין המרכז האקדמי לב ל"שערי צדק"

כיפה, 20.08.14
המרכז הרפואי שערי צדק והמרכז האקדמי לב חתמו על שיתוף פעולה

סרוגים, 20.08.14
האחיות של שערי צדק יקבלו תואר ראשון בסיעוד מהמרכז האקדמי לב

קוקר, 20.08.14
חדש במרכז האקדמי לב: אחיות שערי צדק בתואר ראשון לסיעוד המרכז האקדמי

 

העיר קול העיר, 15.08.14

מצב הרוח, 22.08.14

שביעי, 22.08.14           

בקהילה, 28.08.14

גילוי דעת, 29.08.14

שיתוף ברשתות חברתיות: