אתר זה משתמש בקובצי Cookies כדי להבטיח שתקבל את החוויה הטובה ביותר באתר שלנו. קראו את מדיניות הפרטיות ותנאי השימוש.

ניגודיות גבוהה
רישום מקוון למידע נוסף

שנת הלימודים של המחזור השני להשלמת תואר בסיעוד נפתחה ביום היערכות בהשתתפות כ-60 סטודנטיות. יום ההערכות נפתח בטקס קביעת מזוזה במבנה החדש שנוסף לבית הספר לסיעוד. במבנה החדש הוקם מרכז סימולציה קליני חדש ומרווח ונוספו כיתות לימוד ומשרדים.

11.10.2013

שנת הלימודים של המחזור השני להשלמת תואר בסיעוד נפתחה ביום היערכות בהשתתפות כ-60 סטודנטיות. יום ההערכות נפתח בטקס קביעת מזוזה במבנה החדש שנוסף לבית הספר לסיעוד. במבנה החדש הוקם מרכז סימולציה קליני חדש ומרווח ונוספו כיתות לימוד ומשרדים.

 

המרכז הסימולטורי הוא מקום בו הסטודנטיות חוות פעם ראשונה את החלק המעשי של המקצוע. הוא מכיל ציוד מתוחכם, חלקו ממוחשב, המאפשר תרגול מיומנויות סיעוד. אלה כוללות בדיקות גופניות למשל אומדן לב וראות והסקת מסקנות באשר לבעיות בריאותיות "מדומות", ביצוע פעולות טכנולוגיות בהן הכנסת צנרת, הקזת דם וקיום תקשורת עם מטופלים. המרכז משמש ללמידה ראשונית של כל מיומנות ועומד לרשות הסטודנטיות לאורך כל תקופת הלימודים על מנת לאפשר להן לחזק מיומנויות כל אחת בהתאם לצרכיה וההתנסות הקלינית אותה היא עושה בבית חולים או בקהליה בכל רגע נתון.

 

את טקס קביעת המזוזה כיבדו בנוכחותם הרקטור פרופ' שטיינר שקבע את המזוזה, הרב והרבנית אורן ראשי המדרשה, פרופ' חיה גרינברגר, ד"ר פנינה מור, אתי שטרן ראש המכון, ד"ר שרה גנוט – נציגת הרקטור, אוריאל בן נון- סמנכ"ל תשתיות ולוגיסטיקה במכון והסטודנטיות בתכנית להשלמת תואר.

שיתוף ברשתות חברתיות: