אתר זה משתמש בקובצי Cookies כדי להבטיח שתקבל את החוויה הטובה ביותר באתר שלנו. קראו את מדיניות הפרטיות ותנאי השימוש.

ניגודיות גבוהה
רישום מקוון למידע נוסף

מיזם "אומנים לוקחים יוזמה" הוקם במטרה לרכז את המופעים והפעילויות של אומני ישראל באתר אחד. מדובר במיזם משותף של לב טק ו-WIX, המספק תכנים ייעודים לאוכלוסיות עם צרכים מיוחדים ולקהל הרחב

הקשיים הייחודיים של אוכלוסיות שונות בחברה בהתמודדותם עם השלכות משבר הקורונה, מתבטא בצרכים של ארגונים ועמותות הפועלים לסייע להם, בהם עזר מציון, שלווה, מלב"ב ואחרים. העובדה כי חולי סרטן או קשישים אינם יכולים להגיע למרכזי הסיוע, מחייבת מציאת פתרונות טכנולוגיים שיאפשרו לאותם אוכלוסיות להמשיך ולקבל שירות גם בימים אלו – כולל בתחום התרבות והמוסיקה.

בהתאם לכך העמותות והארגונים השונים פנו ל"לב טק", מרכז היזמות של המרכז האקדמי לב בירושלים, במטרה למצוא פתרונות טכנולוגיים לצרכים החדשים שעלו מן השטח, בהם הצורך בקיום פעילויות אינטראקטיביות. מרכז היזמות של המרכז האקדמי לב 'לב טק' פנה ל-WIX, חברת בניית אתרים בינלאומית, שנרתם במידי וכך הוקם מיזם 'אומנים לוקחים יוזמה' (Artists Take Action).

אתר האינטרנט של המיזם מאגד בתוכו פעילויות ומופעים רבים. אומנים יכולים לתרום דרכו מופעים או פעילויות אינטראקטיביות במסגרת ארגונים אזרחיים באופן התואם את צרכיהם הייחודיים, או להעלות מופעים הפונים לקהל הרחב. האתר נועד בין היתר לפרסום מופעים הנערכים במקומות שונים במרחבי רשת האינטרנט, זאת בכדי לרכזם במקום אחד ולחסוך לגולש הממוצע את הנבירה באתרים השונים וכמובן לאוכלוסיות בעלות צרכים מיוחדים הזקוקות לתכנים מותאמים.

לרגל החג ולאור ההבנה כי לא ברור מתי יוסרו מגבלות התנועה, מרכז היזמות של המרכז האקדמי לב "לב טק" פנה לאומנים שונים, בבקשה לתרום מופעים המיועדים לציבור הרחב ולעמותות השונות בהתאם לצרכיהם. האתר מציע מופעים של זמרים, מופעי חושים וקסמים וכן פעילויות עם בעלי חיים לילדים. כאמור ממשק האתר פונה לכלל הציבור ומאפשר לגולשים לסנן את העדפותיהם בהתאם לתחומי עניין ולקהל היעד הרצוי – ילדים, ילדים עם מוגבלויות, נוער, מבוגרים ובני הגיל השלישי.

 

לכתבה המלאה שהתפרסמה באתר "סרוגים"

שיתוף ברשתות חברתיות: