אתר זה משתמש בקובצי Cookies כדי להבטיח שתקבל את החוויה הטובה ביותר באתר שלנו. קראו את מדיניות הפרטיות ותנאי השימוש.

ניגודיות גבוהה
רישום מקוון למידע נוסף

פרויקט חדש של כיתות וירטואליות במרכז האקדמי לב עבור סטודנטים ממדינות שונות.

 בישראל ישנם כ 12 אלף סטודנטים בינלאומיים (עפי' המל"ג) המגיעים ארצה למטרת לימודים או מחקר, עבור תואר ראשון, שני ולתארים מתקדמים. חלקם יהודים הנמצאים בשלבי עלייה וחלקם ישובו לארצם בתום הלימודים או המחקר. אותם סטודנטים ניצבים בפני קשיים רבים הנובעים מפער תרבותי, חברתי, שפה והסתגלות למקום חדש.

האיחוד האירופי פועל בתקופה האחרונה לקדם את הבינלאומיות הסטודנטיאלית ובחר במרכז האקדמי לב לקידומו של פרויקט ייחודי. תכנית זו אמורה לתת מענה וכלים ברמה האקדמית והאישית, שיאפשרו להם להתאקלם בסביבתם האקדמית במדינה בה בחרו ללמוד. במסגרת הפרויקט יוקמו כיתות וירטואליות שישמשו את הסטודנטים הבינלאומיים בארץ ובאירופה ללמוד יחד. דבר זה ישמש גם ליצירת תשתית חברתית ליצירת שותפות חוצת מדינות ברמה האקדמית המחקרית ובעתיד גם ברמה העסקית.

מנהלת שותפויות אסטרטגיות במרכז האקדמי לב, אורלי גוטמן: "עשרה אחוזים מהסטודנטים כאן הם בינלאומיים ומגיעים מ 23 מדינות. המרכז האקדמי לב הינו בין המוסדות המובילים בקליטתם בארץ. לפי כך המרכז האקדמי לב נבחר על ידי האיחוד האירופי לפיתוח מודל של כיתה וירטואלית שתשמש את הסטודנטים הבינלאומיים בכל המוסדות האקדמיים הנמצאים בישראל ובאירופה."

שיתוף ברשתות חברתיות: