אתר זה משתמש בקובצי Cookies כדי להבטיח שתקבל את החוויה הטובה ביותר באתר שלנו. קראו את מדיניות הפרטיות ותנאי השימוש.

ניגודיות גבוהה
רישום מקוון למידע נוסף

סמסטר אלול הפותח את שנת הלימודים האקדמית במרכז האקדמי לב נפתח השבוע והסטודנטים חזרו אל ספסל הלימודים. "מייחלים לשנת לימודים שגרתית ושהמגפה תסור מעל כל בית ישראל".

5000 סטודנטים החלו השבוע את לימודיהם במרכז האקדמי לב. כמדי שנה, שנת הלימודים האקדמית נפתחת באלול, כפי שמקובל בעולם הישיבות. בהתאם, לצד פתיחת זמן אלול בבית המדרש בקמפוס לב לבנים ובמדרשה בקמפוס טל לבנות, החלו הלימודים האקדמיים בפקולטה להנדסה, בפקולטה לניהול ובפקולטה למדעי החיים והבריאות במסלולים לתואר ראשון ושני .

"פתחנו את השנה עם צמיחה במספר הסטודנטים לצד מגוון תכניות הכשרה ייעודיות לצרכי התעשייה, בעיקר במקצועות ההייטק", אומר ראש מנהל תלמידים אלי שלמן "כמו כן פתחנו השנה מסלול חדש  ברוקחות הנעשה בשיתוף עם האוניברסיטה העברית."

ראש בית המדרש, הרב אמנון חרדי בירך:  "בחודש אלול הקודם הלימודים בבית המדרש נערכו בזום. הלהט באוויר וזמזום הלימוד שאפיין את בית המדרש מזה למעלה מחמישים שנה, נערך במרחב הדיגיטלי. כעת המראה של תלמידים המלאים את ספסלי בית המדרש מחמם את הלב, זאת למרות האפשרות שסגר נוסף יחזיר אותנו לזום. בע"ה שתפילותינו בימים הנוראים יתקבלו ברצון ושהמגפה תסור מעלינו ומעל כל בית ישראל."

"שמחנו לפתוח את השנה פיזית בתוך הקמפוס", אומר יענקי טייבר, יו"ר אגודת הסטודנטים בקמפוס לב. "הדיבורים על סגר נוסף מטרידים באופן טבעי. אני מקווה מאוד שבמידה ואנחנו צועדים לשם, שלאחר החגים המצב ישתנה ונחזור לשגרה מלאה – הן במישור האקדמי והן במישור החברתי. במידה והלימודים ידרשו להמשיך ולהתקיים תחת הגבלות כלשהן, נסייע לסטודנטים בכל אשר ידרשו."

 

שיתוף ברשתות חברתיות: