אתר זה משתמש בקובצי Cookies כדי להבטיח שתקבל את החוויה הטובה ביותר באתר שלנו. קראו את מדיניות הפרטיות ותנאי השימוש.

ניגודיות גבוהה
רישום מקוון למידע נוסף

השבוע נערך בהיכל שלמה טקס חלוקת תארים ל כ 60 בוגרות בקמפוס תבונה. באירוע שהתחיל עם שיעור תורני על ידי הרב ישי וליס, ראש צוות המנהל החינוכי, השתתפו גם בני משפחותיהן של הבוגרות, נשיא המרכז האקדמי לב פרופ' חיים סוקניק, ראש קמפוס טל הגב' אתי שטרן והרקטור פרופ' קנת הוכברג שהעניק את התארים במדעי המחשב, הנדסת תכנה, חשבונאות ומערכות מידע ומנהל עסקים.

"ארבעת השנים הללו היו תקופה עמוסה מאוד מבחינתכן שבמהלכה זכיתן בהכשרה אקדמית ברמה הגבוהה ביותר," אומרת גב' מרים וינברג, מנהלת תבונה. "בהתאם לכך נפתחו בפניכן אפשרויות רבות ומגוונות בשוק העבודה. תקופת הלימודים האקדמיים נעשתה במעטפת של לימודי קודש באווירה חרדית ללא פשרות, שהוסיפה לבניין הרוחני של כל אחת ואחת מכן. בכלים אלו אשר רכשתן כאן, אתן יוצאות לשוק העבודה בכדי לקדש שם שמיים בכל מעשיכן. עלו והצליחו."

פרופ' חיים סוקניק, נשיא המרכז האקדמי לב: " בחרתן במקצועות המאפשרים לממש את המטרה לשמה החלטתן ללמוד כאן – להקים בית של תורה ולהתפרנס בכבוד. הכלים האקדמיים, המקצועיים והרוחניים שרכשכתן כאן יקנו לכן את היכולת לקדש שם שמיים במקום העבודה. מקצועיות המאופיינת ביושרה ומוסר עבודה ללא ויתור על אורח חייכן, תיצור קידוש שם שמיים שישפיע רבות על הסביבה המקצועית."

רבקה רביץ, ראש הסגל של נשיא המדינה לשעבר ראובן רבלין, שהייתה אורחת הכבוד באירוע דיברה על השילוב בין פרנסה למשפחה. "אנשים שואלים אותי איך הצלחתי להסתדר במסגרת מקצועית כל כך תובענית ומצד שני לגדל בהצלחה 12 ילדים. השילוב בין השניים נראה לי טבעי כל כך ומי שגרם לי להפנים שמדובר במשהו די ייחודי היו נשיא רוסיה ולדימיר פוטין ונשיא ארה"ב ג'ו ביידן, שכל כך התלהב מהעובדה שיש לי ברוך ה' משפה גדולה. הוא אמר לי שאמא שלו העריכה נשים שהקדישו את חייהן למשפחה ולילדים. ביידן התעקש שנכנס לחדר הסלגל כדי להראות לנו את תמונתה."

רביץ הוסיפה, "בראיה לאחור אני חושבת ששני הדברים המרכזיים שמאפשרים לבצע כראוי את השילוב שעשיתי בחיי, הם ניצול זמן באופן יעיל והכרת הטוב. הזמן הוא משאב יקר ויש לנצל אותו כראוי ובעיקר להימנע מלבזבז אותו על דברים חסרי תועלת ומשמעות. דבר שני, צריך שלא להסתכל על דברים כמובנים מאליהם. יש לעצור לרגע את מרוץ העשייה לפחות פעמיים שלוש ביום ולהודות לקב"ה על מה שיש לנו בחיים."

שיתוף ברשתות חברתיות: