אתר זה משתמש בקובצי Cookies כדי להבטיח שתקבל את החוויה הטובה ביותר באתר שלנו. קראו את מדיניות הפרטיות ותנאי השימוש.

ניגודיות גבוהה
רישום מקוון למידע נוסף

יו"ר חדש למרכז האקדמי לב. ד"ר דב רובין, מומחה לטכנולוגיות רפואיות לא פולשניות, מונה לעמוד בראש חבר הנאמנים של המוסד הירושלמי, שמציין השנה 50 שנים להיווסדו, במקום עו"ד סנדי קולב שסיים את כהונתו. עבור ד"ר רובין מדובר בסגירת מעגל לאחר שבשנת 1975 סיים את לימודיו במרכז האקדמי לב בתחום אלקטרו-אופטיקה ופיסיקה יישומית.

כיום משמש ד"ר רובין, שהוא גם בעל תואר Ph.D. בהנדסה ביו-רפואית מ-University of Southern California ותואר שני מ-CaseWestern Reserve University, כמנכ"ל Lev-El Diagnostics. בעבר היה נשיא ומנכ"ל חברת איתמר-מדיקל (TASE), אשר פיתחה מוצרים ביו-רפואיים מתקדמים לזיהוי מוקדם, לא פולשני, של מחלות לב ושל דום נשימה חסימתי בשינה.

ד"ר רובין היה סמנכ"ל בכיר בחברת Health Watch, אשר יצרה פריטי לבוש מאריגים בעלי חיישני ECG, שמעבירים מסביב לשעון מידע לניטור אישי לפלאפונים חכמים וגם פיתחה את חיישן החמצן התת-עורי הראשון (Radiometer) ואת מכונת ההנשמה הדיגיטלית הראשונה (Puritan Bennett).

ד"ר רובין היה גם ממייסדי חברת NDS (נאסד"ק), הספק המוביל לאספקת שירותי טלוויזיה דיגיטלית מאובטחת ליותר מ-350 מיליון צופים ברחבי העולם, אשר הוקמה בשנת 1988 יחד עם רופרט מורדוק, שהכנסותיה השנתיות מסתכמות ב-850 מיליון דולר ובסופו של דבר נרכשה על-ידי חברת Cisco תמורת חמישה מיליארד דולר.

נשיא המרכז האקדמי לב פרופ' חיים סוקניק: "מעבר לכך שד"ר דב רובין בוגר המרכז האקדמי לב ומכיר באופן אישי את אופיו וצרכיו, יש לו את התכונות והניסיון המקצועי שיאפשרו להמשיך ולהעצים את מגמת ההתפתחות של המוסד."

לכתבה שהתפרסמה באתר "סרוגים"

שיתוף ברשתות חברתיות: