אתר זה משתמש בקובצי Cookies כדי להבטיח שתקבל את החוויה הטובה ביותר באתר שלנו. קראו את מדיניות הפרטיות ותנאי השימוש.

ניגודיות גבוהה
רישום מקוון למידע נוסף

חבר הכנסת יזהר שי ביקר במרכז האקדמי לב. שי נפגש עם נציגי סגל של המוסד, עם סטודנטים חרדים הלומדים בו וסייר בבית המדרש. פה נעשה השילוב אולי החשוב ביותר שקורה היום עבור הכלכלה הישראלית ועבור החברה הישראלית. באים אנשים מזרמים שונים, לומדים ביחד, חלקם גם חיים ביחד, מקדמים את היכולות של כל אחת ואחד מהם ללמוד ולהתפרנס, ותורמים כולם יחד לחיבורים, למרקם חיים משותף, לכלכלה ולחוסנה של מדינת ישראל".

חבר הכנסת יזהר שי ממפלגת כחול לבן סייר במרכז האקדמי לב  ונפגש עם הנהלת המרכז ועם סטודנטים חרדים שלומדים במקום. שי נחשף ללימודי הקודש ברמה הגבוהה ביותר שמתקיימים מידי בוקר במרכז האקדמי לב ומהווים את הבסיס שאליו מצטרפים הלימודים האקדמיים.

 ח"כ שי התרשם מהיקף ואיכות הלימודים ונחשף גם לאחוזי ההשמה הגבוהים של המרכז האקדמי לב העומדים על 93% ואמר: "כ-4500 סטודנטיות וסטודנטים לומדים כאן, כ-2000 מתוכם הם סטודנטים וסטודנטיות חרדים. פה נעשה השילוב אולי החשוב ביותר שקורה היום עבור הכלכלה הישראלית ועבור החברה הישראלית. באים אנשים מזרמים שונים, לומדים ביחד, חלקם גם חיים ביחד, מקדמים את היכולות של כל אחת ואחד מהם ללמוד ולהתפרנס, ותורמים כולם יחד לחיבורים, למרקם חיים משותף, לכלכלה ולחוסנה של מדינת ישראל."

לכתבה שהתפרסמה על הביקור באתר "כיכר השבת"

לסרטון שפרסם ח"כ יזהר שי בעקבות הביקור

שיתוף ברשתות חברתיות: