אתר זה משתמש בקובצי Cookies כדי להבטיח שתקבל את החוויה הטובה ביותר באתר שלנו. קראו את מדיניות הפרטיות ותנאי השימוש.

ניגודיות גבוהה
רישום מקוון למידע נוסף

בביקור שערך חבר הכנסת אופיר סופר במרכז האקדמי לב הוא ציין את התרומה של המוסד הירושלמי לביטחון המדינה: "סמל למצוינות". סגן נשיא המרכז האקדמי לב: "המטרה - להעמיד מדענים בני תורה"

חבר הכנסת אופיר סופר ערך במהלך היום (יום ד') ביקור מיוחד במרכז האקדמי לב בירושלים. הח"כ ממפלגת ימינה חבר בוועדת העבודה והרווחה, סייר בקמפוס, שם נפגש עם סגן הנשיא סטיוארט הרשקוביץ'. הוא ביקר בבית המדרש המפואר במקום והתרשם מהתרומה לקהילה בבירה ולחשיבות של המרכז האקדמי לב, כמוסד שמכשיר כוח אדם איכותי בתחומי ההייטק, בין השאר, מהמגזר הדתי לאומי והחרדי, וכן בקרב עולים חדשים מכל רחבי העולם.

סופר, שפועל רבות להטיב ולהגדיל את הסיוע של המדינה לנכי צה"ל, ציין לטובה את התרומה של המרכז האקדמי לב, שרבים מבוגריו עובדים כיום בתחומי הביטחון וחלקם אף זכו בפרס ביטחון ישראל על תרומתם למדינה.

ח״כ אופיר סופר הדגיש בפני מנהלי המרכז האקדמי לב את החשיבות שבשילוב סטודנטים עולים חדשים בישראל והבהיר כי בכוונתו לפעול על מנת לסייע לסטודנטים עולים. לדבריו, "המרכז האקדמי לב הינו סמל של מצוינות אקדמית ומחקרית. זהו מקום ייחודי שמכשיר מדענים בני תורה ומסייע להם להשתלב בשוק העבודה. דבר זה מתבטא בבוגריו, המכהנים בתפקידי מפתח בתעשיות הביטחוניות וכמובן גם בהייטק הישראלי".

סגן נשיא המרכז האקדמי לב סטיוארט הרשקוביץ: "המרכז האקדמי לב הוקם מתוך מטרה להעמיד מדענים ומהנדסים בני תורה. במשך יובל שנים מאז שהוקם מוסד זה העמיד אלפי בוגרים, הנמצאים בתפקידים משמעותיים בביטחון, בתעשיית ההייטק ובבריאות. בהתאם לכך המרכז האקדמי לב הינו חלק משמעותי מזהותה של הציונות הדתית. אני בטוח כי חכ אופיר סופר יפעל למען קידום ושגשוג המקום".

 

שיתוף ברשתות חברתיות: