אתר זה משתמש בקובצי Cookies כדי להבטיח שתקבל את החוויה הטובה ביותר באתר שלנו. קראו את מדיניות הפרטיות ותנאי השימוש.

ניגודיות גבוהה
רישום מקוון למידע נוסף

בעקבות קריאה של עיריית ירושלים - מרדכי דצקובסקי, סטודנט לאלקטרוניקה במרכז האקדמי לב, נרתם עם מדפסת התלת מימד שרכש לצורך לימודיו להדפסת מסכות הגנה לבתי חולים: "שיתוף הפעולה בין העירייה, האקדמיה והחברה האזרחית הוא סמל לרוח היוזמה הירושלמית"

לפני מספר שבועות עיריית ירושלים יצאה בקריאה לעמותות ארגונים וחברות המפעילות מדפסות תלת מימד, במטרה לסייע במאמצים לספק ציוד מגן ומסכות לצוותים הרפואיים הפועלים במזרחה. המיזם נקרא Open Source COVID-19, , הינו שיתוף פעולה בין עיריית ירושלים ומספר יזמים חברתיים בעיר בהם אמיתי דן מייסד קבוצת הפייסבוק "מדפסות תלת מימד בישראל". קריאתה של העירייה נובעת מההבנה שקליטה של חולי קורונה רבים בבתי החולים במזרח העיר, עשוי להוביל למחסור חריף בציוד מגן עבור הצוותים הרפואיים. מצב זה עשוי להאיץ את קצב התפשטות המגיפה בעיר וכי יש לפעול בהתאם ולספק את הציוד הנדרש. 

מרדכי דצקובסקי, סטודנט לאלקטרוניקה במרכז האקדמי לב החליט לרתום את מדפסת התלת מימד שרכש לטובת המיזם עליו הוא עובד בלב-טק (מרכז היזמות של המרכז האקדמי לב). עד כה הדפיס עשרות מסכות, שנאספו על ידי נציגי העירייה המרכזים ציוד מגן המיוצר על ידי חברות וארגונים שונים. 

לכתבה המלאה שהתפרסמה באתר "סרוגים"

שיתוף ברשתות חברתיות: