אתר זה משתמש בקובצי Cookies כדי להבטיח שתקבל את החוויה הטובה ביותר באתר שלנו. קראו את מדיניות הפרטיות ותנאי השימוש.

ניגודיות גבוהה
רישום מקוון למידע נוסף

שר ירושלים ומורשת הרב רפי פרץ ביקר במרכז האקדמי לב: "פיתוח האקדמיה בבירה ובפרט לאוכלוסיות מגוונות - יעד אסטרטגי".

"השכלה גבוהה לנשים דתיות וחרדיות זוהי מטרה לאומית מהמעלה הראשונה" - כך אמר אתמול (ג') שר ירושלים ומורשת הרב רפי פרץ במהלך ביקור במרכז האקדמי לב בירושלים.

במסגרת הביקור התרשם השר פרץ מהרמה האקדמית, המחקרית והתורנית של המוסד, מהחשיבות של החוג לסיעוד שנחשב לאחד הטובים בארץ.

הרב פרץ נחשף לתרומה הרבה של המוסד לבירה - מסיוע בהכשרת כוח אדם איכותי בתחומי ההייטק, התרומה לקהילה ועד למאזן ההגירה, שכן מבחינת מספר הסטודנטים זהו המוסד האקדמי השני בגודלו בירושלים.

השר פרץ שוחח עם ראשי המרכז האקדמי לב על הצורך בהקמת המשכן החדש של קמפוס טל לנשים. "פיתוח האקדמיה בירושלים ובפרט לאוכלוסיות מגוונות זהו יעד אסטרטגי מבחינתי", הדגיש השר פרץ וציין כי הקמפוס העתידי יתן את המענה הראוי לצרכים האקדמיים של אוכלוסיות שונות ולצרכי התעשייה. "כדי שנשים דתיות תגענה ללמוד ולאחר מכן להשתלב בשוק התעסוקה, חייבים לבנות עבורן קמפוס ייעודי ואיכותי, לכן אני בוחן את הקידום של בניית קמפוס טל כבר בשנה הקרובה".

פרופ' חיים סוקניק, נשיא המרכז האקדמי לב, הודה לשר פרץ ואמר כי "מאז היווסדו, קמפוס טל נמצא במגמת צמיחה. לאורך השנים נוספו מסלולי לימוד רבים זאת לצד גידול משמעותי ועקבי במספר הסטודנטיות. מגמה זו בנוסף לצרכים העולים מעולם התעשייה בדגש על ההייטק וממערכת הבריאות, מחייבים מעבר לקמפוס חדשני שייתן מענה על כך".

לדברי פרופ' סוקניק, "בהתחשב בעובדה כי אחוז ניכר מהסטודנטים של המרכז האקדמי לב מתגוררים בירושלים ונשארים לעבוד בה, הקמת קמפוס טל היא פרויקט משמעותי עבור ירושלים ועל כן אני מודה לשר הרב רפי פרץ נכונותו לתמוך ולסייע".

 

שיתוף ברשתות חברתיות: