אתר זה משתמש בקובצי Cookies כדי להבטיח שתקבל את החוויה הטובה ביותר באתר שלנו. קראו את מדיניות הפרטיות ותנאי השימוש.

ניגודיות גבוהה
רישום מקוון למידע נוסף

במקום השני בתחרות פרוייקטים של הלשכה לטכנולוגיית המידע בישראל: פרויקט הגמר של מרווה וצופיה, בוגרות המסלול להנדסת תעשיה וניהול.

הפרוייקט שזכה בתחרות ארצית: קבוצת תמיכה דיגיטלית שפותחה על ידי בוגרות קמפוס טל

פרויקט הגמר של מרווה ביאליסטוקי וצופיה צדוק - שתי סטודנטיות להנדסת תוכנה מקמפוס טל שסיימו לאחרונה את לימודיהן - זכה במקום השני בתחרות פרויקטים אקדמיים מצטיינים לשנת 2019 של הלשכה לטכנולוגיות המידע.

זוהי השנה השלישית ברציפות שפרויקט אקדמי של קמפוס טל זוכה בתחרות. את הפרס קיבלו הזוכות בטקס שהתקיים בכנס השנתי של הלשכה לטכנולוגיות המידע בישראל בשבוע שעבר.

הפרויקט של מרווה וצופיה עוסק בפיתוחה של קבוצת תמיכה וירטואלית בתוך רשת חברתית חכמה המבוססת על בוט דיגיטלי. המטרה: עידוד ותמיכה חברתית, נפשית ופיזיולוגית לסובלים ממחלות כרוניות.

באותו כנס זכה להיכלל באוגדן הפרויקטים המצטיינים של השנה גם פרויקט נוסף של סטודנטיות מקמפוס טל: נוי מושקוביץ, יפית מימון, ברקת ברקסר ושרון אשל. פרויקט זה כולל שתי אפליקציות: אחת למטופל, המאבחנת את סרטן הראש כבר בשלבים מוקדמים, והשנייה לרופא: תיק רפואי דיגיטלי חכם, הכולל מערכת תומכת החלטה לאבחון מחלות. גיל שגב היה המנחה המקצועי של הפרויקט וד"ר יורם חדאד היה המנחה האקדמי.

נודה להם ולאבי טרייטסמן, שמוביל את תחום פרויקטי הגמר בקמפוס טל בצורה מקצועית ודואג שהסטודנטיות יבצעו פרויקטים מתקדמים אצל מיטב החברות. נאחל גם המשך הצלחה לכל הזוכות.

שיתוף ברשתות חברתיות: