אתר זה משתמש בקובצי Cookies כדי להבטיח שתקבל את החוויה הטובה ביותר באתר שלנו. קראו את מדיניות הפרטיות ותנאי השימוש.

ניגודיות גבוהה
רישום מקוון למידע נוסף

התדמית שנוצרה לחרדיות בשוק העבודה הפך אותן למבוקשות. "מעסיקים מרגישים בנוח לתת אמון מלא בעובדות חרדיות ולהתאים עבורן את סביבת העבודה", אומרת רו"ח מירי יוסקוביץ שותפה ב KPMG סומך חייקין בטקס חלוקת תארים של קמפוס לוסטיג של המרכז האקדמי לב.

לפני מספר ימים נערך טקס חלוקת תארים ל 76 בוגרות קמפוס לוסטיג של המרכז האקדמי לב במקצועות הנדסת תוכנה ומדעי המחשב, חשבונאות ומנהל עסקים. באירוע שנערך באשכול פיס ברמת גן, נכחו בנוסף לבוגרות ובני משפחותיהן גם המנהל החינוכי של מסגרת לימודי הקודש בקמפוס הרב משה לוסטיג, הרקטור פרופ' קנת הוכברג, יו"ר חבר הנאמנים דב רובין וראש קמפוס לוסטיג הרב צבי שרייבר. כמו כן השתתפה במעמד גם רו"ח מירי יוסקוביץ, שותפה ב KPMG סומך חייקין, שחילקה ארבע מלגות הצטיינות מטעם הפירמה, המדורגת בין ארבעת פירמות רו''ח המובילות בארץ (Big 4) תחום בתחום החשבונאות ובולטת בהעסקת חרדים.

"יושרה ומצוינות הן שתיים מתכונותיה הבולטות והייחודיות של העובדת החרדית, על כן ברור לנו מדוע שוק העבודה הישראלי עושה מאמצים רבים כדי לאמץ אליו אוכלוסייה זו," אומרת רו"ח מירי יוסקוביץ. "תכונות אלו, כמו גם רבות אחרות, באות לידי ביטוי בין היתר בהקפדה למשל על דיווחי שעות קפדניים ומדויקים והימנעות משימוש בציוד אישי לצרכים אישיים."

עוד הוסיפה כי "לאחר קליטת העובדות, מרגישים המעסיקים נח לתת אמון מלא בעובדות החרדיות ולהתאים את סביבת העבודה כך שתתאים לצרכיה של אוכלוסייה זו. KPMG סומך חייקין, גאים על העסקת מאות עובדים מהמגזר הדתי והחרדי תוך התאמת סביבת העבודה לצרכים של מגזרים אלו. אם בעבר די היה בהצבת מיקרוגלים מיוחדים במטבחי הפירמה, בשנים האחרונות נערכת אצלנו חשיבה מערכתית בנושא ונעשות התאמות בתחומים רבים כדוגמת ימי גיבוש מותאמים, סינון אינטרנט ועוד כדי שאוכלוסייה ייחודית זו תרגיש נח בסביבת העבודה."

במהלך האירוע נאמרו דברי תורה מפי רבני הסמינר. הרב צבי שרייבר, ראש קמפוס לוסטיג של המרכז האקדמי לב ציין בחיוך כי זהו דבר המאפיין את המוסד. "טקס התארים היה מתובל מראשיתו עד סופו בדברי תורה ומוסר. דבר זה מבטא שוב את מטרתו של קמפוס לוסטיג – הצמחת בוגרות חדורות יראת שמיים, ששואפות להעמיד בית של תורה ולהתפרנס בכבוד. אני בטוח כי כל מה שספגתן כאן מהצוות החינוכי במסגרת לימודי הקודש, ולהבדיל, הידע האקדמי והמקצועי שרכשתן מהסגל האקדמי, ישמש אתכן בהמשך הדרך לשם המטרה שלשמה הגעתן ללמוד כאן."

 

 

קרדיט צילום: אבי חיון

שיתוף ברשתות חברתיות: