ברוכים הבאים לאתר החדש של המרכז האקדמי לב! האתר בתקופת הרצה. הערות והארות ניתן לשלוח מעמוד זה.
רישום מקוון

האירוע נערך במעמד שר התחבורה בצלאל סמוטריץ', ראש עיריית ירושלים משה ליאון ויו"ר הועדה לתכנון ותקצוב במל"ג פרופ' יפה זילברשץ. לצד המשתתפים הרבים נכחו באירוע גם בוגרי המחזור הראשון ומר קורט רוטשילד, ממייסדי המרכז.

באירוע לציון יובל שנים להקמת המרכז האקדמי לב נערך במעמד שר התחבורה בצלאל סמוטריץ', ראש עיריית ירושלים משה ליאון  ויו"ר הועדה לתכנון ותקצוב במל"ג פרופ' יפה זילברשץ. לצד המשתתפים הרבים נכחו באירוע גם בוגרי המחזור הראשון ומר קורט רוטשילד, ממייסדי המרכז.

פרופסור זילברשץ ציינה בדבריה:  " המרכז האקדמי לב נוטל אחריות מרכזית במשימה הלאומית החשובה של שילוב האוכלוסייה האתיופית באקדמיה בישראל. בנוסף המרכז ראוי לכל שבח וציון התגייסותו של המרכז להנגשת ההשכלה הגבוהה לחרדים, כשהמרכז מהווה את חוד החנית בפיצוח האתגר הקשה הזה של השכלה גבוהה לחרדים. החרדים מתעקשים על ההפרדה כתנאי לכניסתם למערכת האקדמית בעוד וחלקים נרחבים במערכת האקדמית מתנגדים להפרדה. בשל כך, למוסד כמו המרכז האקדמי לב שהלימודים מתקיימים בו בהפרדה מקדמת דנא, ונכון למסד ולעגן זאת ככל שניתן, ונשתדל לעשות זאת- יש אפשרות להיות מנוע עצום בקליטת החרדים במערכת ההשכלה הגבוהה". עוד הדגישה זילברשץ כי " אם רוצים לממש את הרעיון של תורה ומדע הרי שהמרכז האקדמי לב מאפשר לעשות זאת על הצד הטוב ביותר". 

שיתוף: