אתר זה משתמש בקובצי Cookies כדי להבטיח שתקבל את החוויה הטובה ביותר באתר שלנו. קראו את מדיניות הפרטיות ותנאי השימוש.

ניגודיות גבוהה
רישום מקוון למידע נוסף

לפני 10 חודשים הקים אביעד פייג את מיזם "דיגיטק" – קהילה ללימודי דיגיטל ותכנות, שנועדה לסייע למחפשי עבודה בתחום. המיזם צמח והתפתח, כשהיום הוא פועל בשיתוף עם מרכז הקריירה ומציע מגוון סדנאות והרצאות שנועדו ללוות מחפשי עבודה בתהליך.

אביעד בן 26, ירושלמי וסטודנט למדעי המחשב בקמפוס לב לקראת סוף התואר. במקביל אביעד עובד ברשות המיסים כמפתח Fullstack וגם כתקציבן, מלמד סייבר בתכנית הסייבר הלאומית - "מגשימים", ובנוסף לכל אלו הוא מנהל את קהילת "דיגיטק" אותה הקים לפני 10 חודשים.

כמה מילים על המיזם.

"הקהילה תומכת בסטודנטים שמתעניינים או לומדים דיגיטל ותכנות, כאשר המטרה העיקרית היא לעזור לסטודנטים למצוא עבודה בתעשייה בעזרת תכנים מקצועיים ותכני הכוונה שאנחנו מפרסמים בקהילה.
ב-10 החודשים בהם אנחנו עובדים על המיזם, גילינו שהמכשול העיקרי של הסטודנטים בתהליך מציאת העבודה הוא מחסור בידע מקצועי פרקטי (ניסיון).
דיגיטק מציעה לסטודנטים מגוון תכנים להעשרה כמו: פרויקט ליצירת תיק עבודות, הרצאות בתחומים רלוונטיים, מפגשי לייב עם מומחים, הכוונה לבניית קו"ח, סימולציות לראיונות עבודה ומגוון רחב של תכנים נוספים".

איך נולד הרעיון?

"לאחר חודשים ארוכים שחיפשתי עבודה ולא הצלחתי למצוא ניסיתי להבין מה אפשר לעשות בשביל לשפר את הסיכויים שלי. פניתי גם למרכז קריירה שנתנו לי טיפים וליווי בתהליך.
הבנתי שאני חייב לשפר את תהליך החיפוש שלי, להבין טוב יותר איך לחפש, לשדרג את תיק העבודות שלי ולהיות פעיל מאוד ברשתות החברתיות. כתוצאה מכך החלטתי להקים את קהילת "דיגיטק", שתשמש כבית לכל הסטודנטים ולכל אלה שמחפשים עבודה ורוצים לדעת איך לעשות את זה נכון".

תכניות לעתיד הקרוב והרחוק.

"אנחנו מפתחים את מיזם דיגיטק ומוסיפים חברים חדשים מידי יום. לפני כחצי שנה פניתי למרכז קריירה ובנינו שיתוף פעולה בשביל להנגיש את התכנים של דיגיטק לסטודנטים של המרכז האקדמי לב. יש לנו מידי שבוע הרצאות מקצועיות שאנחנו מביאים אליהם מרצים מבוקשים בתעשייה ללא כל תשלום מצד הסטודנטים. מוזמנים לעקוב אחרי ההרצאות שמועלות בדיגיטק ובדף הפייסבוק של לב ג'וב.

החלום שלי לטווח הרחוק הוא להצליח לעזור לסטודנטים ולכל מחפשי העבודה להבין איך עובד תהליך הגיוס כמו שצריך ולהצליח להתגבר על כל הקשיים שיש בתחום, בדרך למציאת המשרה שעליה הם חולמים".


רוצים להצטרף לקהילת "דיגיטק" ולהעשיר את הידע שלכם בדיגיטל ובתכנות?

 

 

שיתוף ברשתות חברתיות: