אתר זה משתמש בקובצי Cookies כדי להבטיח שתקבל את החוויה הטובה ביותר באתר שלנו. קראו את מדיניות הפרטיות ותנאי השימוש.

ניגודיות גבוהה
רישום מקוון למידע נוסף

3 מתוך הסטארטאפים החמים פותחו ע"י בוגרי המרכז האקדמי לב

12.10.2015

באתר busines insider בחרו ב27 הסטארטאפים החמים ביותר בישראל, כשלשה מהם פותחו ע"י בוגרי המרכז האקדמי לב

לקריאת הכתבה באתר business insider

1) חברת הסטארטאפ הישראלית Umoove, עומדת מאחורי פיתוח תוכנה לזיהוי תנועות הפנים והעיניים של המשתמש, Umoove פיתחה אלגוריתמיקה ייחודית הפועלת בזמן אמת ומתבססת על המצלמה הקדמית הנמצאית בחלק ניכר מהמכשירים הסלולריים הקיימים כיום בשוק. כך, באמצעות מחוות פנים ותנועות העיניים היא מסוגלת לגרום לפעולות ופונקציות שונות – בהתאם ליישום הרץ כרגע על גבי המכשיר.

המוצר זמין למשחקים כמו גם לאפליקציות יום-יומיות, כך שבעת משחק מבט ימינה או שמאלה יזיז את הדמות למיקום המתאים. בעת קריאת אתרי חדשות ותוכן למשל, ניתן להסתכל לתחתית המסך או להשפיל את המבט על מנת לגלול בצורה אוטומטית להמשך הכתבה ובעת נהיגה רק להסתכל על המסך על מנת לענות לשיחה – אפשרויות היישום הן אינסופיות, בהתאם לאפליקציה ולמפתחיה.

2)חברת ZUtA Labs Ltd. מדובר על ראש הדפסה נייד, אשר נמצא בתוך קופסא קטנה על גלגלים יחד עם חיישנים נוספים, המתחבר לסמארטפון באמצעות טכנולוגיית Bluetooth ומאפשר למשתמשים להדפיס את כל מה שירצו ישירות מהסמארטפון. ההבדל העיקרי בין המדפסת הזו למדפסת רגילה, הוא שאת מדפסת הרובוט המשתמשים יוכלו לקחת לכל מקום, ולהדפיס על כל דף שירצו בצורה מקורית ונוחה במיוחד.

3)אפליקציית Glide מאפשרת גם החלפת מסרי טקסט, אולם הייחוד שלה הוא כמובן הוידאו. במסגרת האפליקציה ניתן לבצע צ'אט וידאו בזמן אמת, המיישם את פטנט הוידאו סטרימינג שפיתחה החברה, ומאפשר צפייה באנשי הקשר בזמן אמת, במקום העברת סרטונים מוקלטים מראש כפי שרוב האפליקציות מציעות כיום. בנוסף, מציעה האפליקציה פיצ'רים נוספים כמו איחסון הודעות וידאו בענן, כך שיתאים לצפייה מאוחרת יותר; משלוח הודעות וצ'אט עם מספר מרובה של משתתפים בעזרת קבוצות; ובנוסף, מציעה האפליקציה פילטרים בסגנון אינסטגרם וחסכון בתעבורת הנתונים של המשתמש, בזכות שימוש בכמחצית מרוחב הפס האופייני לשיחות וידאו, ושמירת השיחות על גבי הענן, כך ששטח האחסון במכשירי המשתמשים לא נפגע. למעשה, מציעה האפליקציה שני מודלים של שיחה – הראשון מציע שיחה פנים מול פנים בזמן אמת, בו שני הצדדים נמצאים מול הסמארטפון שלהם, והשני הוא שליחת הודעות וידאו שהוקלטו מראש, בהן הצד השני יכול לצפות במועד המתאים לו.

שיתוף ברשתות חברתיות: