אתר זה משתמש בקובצי Cookies כדי להבטיח שתקבל את החוויה הטובה ביותר באתר שלנו. קראו את מדיניות הפרטיות ותנאי השימוש.

ניגודיות גבוהה
רישום מקוון למידע נוסף

טקס תארים לבוגרי הפקולטה למדעי החיים והבריאות, הפקולטה לניהול ולתואר השני.

המרכז האקדמי לב העניק לאחרונה  תארים ראשונים ושניים לכ-100  בוגרי קמפוס לב בחוגים למנהל עסקים, חשבונאות וסיעוד, וכן תארים שניים בחוגים לאלקטרואופטיקה וכריית מידע. בטקס השתתפו נשיא המרכז האקדמי לב פרופסור חיים סוקניק, ראש בתי המדרש הרב יוסף צבי רימון, המנכ"ל יוסי זעירא, ראש חבר הנאמנים ד"ר דב רובין.

 

אורח הכבוד באירוע היה מנכ"ל 'פלייטק' אלירן אורן, שנמכרה לאחרונה לחברת אירודורם תמורת 15 מלש"ח. בדבריו הוקיר תודה למרכז וציין כי היווה עבורו כבית שני במשך שמונה שנים, מיומו  הראשון בלימודים ועד היום שהרי משרדי החברה שוכנים בקמפוס לב . "הציבור הדתי לא יכול לבקש חממה טובה יותר המשלבת לימוד תורה עם לימודי אקדמיה איכותיים ומשמעותיים" ציין  אורן. "הסיבה שהקמתי שתי חברות עם החברותא שלי נובעת בראש ובראשונה מהרצון להתחיל כל יום בלימוד תורה עם עובדי החברה. בוגרי האקדמי לב הם ראשית כל בני תורה, ולאחר מכן אקדמאים ואנשים מובילים בתעשייה. מי שיפנים את העובדה הזו יזכה לסייעתא דשמיא בכל מעשה ידיו פשוט כי זה רצון ה', שהרי קיים שותף גדול יותר לעסקים מבורא עולם?".

 

נשיא המרכז האקדמי לב פרופ' חיים סוקניק ציין במהלך הטקס: "המרכז האקדמי לב חרט על עצמו את סמל המצוינות האקדמית לצד התורנית. בוגרי המרכז נמצאים בחוד החנית של התעשייה הביטחונית, הרפואית והאזרחית במדינת ישראל. אנחנו מקבלים פניות בכל שבוע מחברות ההיי טק והמוסדות הרפואיים המובילים במשק, המבקשים להעסיק את בוגרינו בשורותיהם".

שיתוף ברשתות חברתיות: