אתר זה משתמש בקובצי Cookies כדי להבטיח שתקבל את החוויה הטובה ביותר באתר שלנו. קראו את מדיניות הפרטיות ותנאי השימוש.

ניגודיות גבוהה
רישום מקוון למידע נוסף

באירוע ראשון מסוגו לבוגרי המרכז האקדמי לב השתתפו למעלה מ-1200 איש

27.4.2014

ביום חמישי, ב' חול המועד פסח (17/4/14) התקיים אירוע מיוחד במינו בחוות הטוב והמטיב בסמוך לקבוצת שילר שליד העיר רחובות. האירוע שיועד עבור בוגרי ובוגרות המרכז האקדמי לב כלל קטיף משפחות חוויתי וכן הפנינג ענק והופעה של צמד בדרני ערוץ מאיר המפורסמים אסי וטוביה. לשמחתנו הבוגרים נהנו מאוד הודות לארגון ותפעול מצוינים של האירוע לפרטי פרטים.

 

קרוב ל-1,200 איש הורים וילדיהם הגיעו לחוויה של קטיף בשדות חוות הטוב והמטיב אשר משמשות במהלך השנה כשדה גידול לירקות ופירות הנתרמים לנזקקים בכל רחבי הארץ. מי שמתפעל את השדה כמו גם שדות רבים אחרים הפזורים ברחבי הארץ הוא ארגון 'לקט ישראל' שהינו בנק המזון וארגון הצלת המזון הגדול בישראל. כל הירקות שנקטפו יחולקו בזמן הקרוב לעמותות וארגונים של תמיכה בנזקקים וילדים בסיכון שמקבלים באופן שוטף אספקת מזון ירקות ופירות מהארגון.   

 

האירוע הוא ראשון מסוגו אבל בהחלט לא אחרון המיועד ליצור חיבור לבוגרי המרכז לדורותיהם מתוך הבנה שהבוגרים חשובים ויקרים מאוד למוסד ויש רצון להשקיע בקשר אליהם. נכונו לנו עוד בע"ה אירועים וכנסים רבים בהם יוכלו הבוגרים לבוא וליהנות, לפגוש חברים משכבר הימים ולהרגיש חלק ממוסד אקדמי שהוא גם משפחה גדולה.

בשבע, 24.04.14:

שיתוף ברשתות חברתיות: