אתר זה משתמש בקובצי Cookies כדי להבטיח שתקבל את החוויה הטובה ביותר באתר שלנו. קראו את מדיניות הפרטיות ותנאי השימוש.

ניגודיות גבוהה
רישום מקוון למידע נוסף

א' אלול או 1 בספטמבר? בשעה טובה נפתחה שנת הלימודים במרכז האקדמי לב בפתיחה חגיגית בקמפוסים השונים.

שנת הלימודים נפתחה במרכז האקדמי לב באירוע חגיגי. כידוע, שנת הלימודים במרכז נפתחים בסמסטר אלול ייחודי.

בקמפוס לב נפתח היום בכינוס בבית המדרש. לאחר מכן המשיכו הסטודנטים ללימוד בחברותות כפתיחת זמן אלול בבליווי רבני המרכז.

תכנית תבונה החרדית, המוכרת כמובילה בקרב המוסדות האקדמיים המובילים לנשים חרדיות, נפתחה גם כן שנת הלימודים תש"פ, עם גידול ניכר במספר הסטודנטיות. את היום פתחו הסטודנטיות בכינוס עם הרבנית מרים וינברג.

יו"ר מנהל התלמידים אלי שלמן מסר: המרכז האקדמי לב הינו מוסד אקדמי תורני, למעשה היחיד בארץ לכן פתיחת הלימודים נעשית ב א' אלול. ככה יוצא שהיום הוא יום חגיגי לא רק בבתי הספר אלא גם במרכז האקדמי לב שפותח היום את שנת הלימודים האקדמית תש"פ בשלוש פקולטות, הנדסה בריאות וניהול. לשמחתי גם השנה ישנה צמיחה גדולה במספר הסטודנטים, דבר שניכר בכלל מסלולי הלימוד. מתוך 4500 הסטודנטים שלומדים כאן, מתוכם 1500 מתחילים היום את הלימודים. לאחר החגים יפתח מסלול לימודים חדש לתואר שני בכריית מידע, תחום שהולך להיות בעל ביקוש רב בתעשיית ההייטק.

יו"ר אגודת הסטודנטים סיזר יצחק קיסר ברך את הסטודנטים: "אנחנו באגודת הסטודנטים מסתובבים בקמפוס ופוגשים את החברה' החדשים, מציגים בפניהם את פעילות האגודה, שנותנת להם שירות שמאוד יקל עליהם במהלך התואר, בין היתר דאגה לזכויותיהם. אנחנו פועלים ליצור אווירה טובה ומארגנים אירועים ופעילויות רבות. רק לאחרונה ערכנו מופע עם ישי ריבו ונערכים ליישום תכנית הפעילויות לשנה הקרובה. בהזדמנות זו אני מאחל בהצלחה רבה לכל הסטודנטים".

לכתבה שהתפרסמה באתר "כיכר השבת"

שיתוף ברשתות חברתיות: