אתר זה משתמש בקובצי Cookies כדי להבטיח שתקבל את החוויה הטובה ביותר באתר שלנו. קראו את מדיניות הפרטיות ותנאי השימוש.

ניגודיות גבוהה
רישום מקוון למידע נוסף

עוד בהיותן סטודנטיות הן התגייסו לטיפול בחולי קורונה כשהמערכת סבלה ממחסור משמעותי בכוח אדם. עכשיו הן מסיימות תואר ומשתלבות בחזית מערכת הבריאות. "דווקא בעידן הטכנולוגי שהכל ממוחשב, הקרבה למטופל, המבט בעיניים והתקשורת הישירה הן המפתח להכל".

בטקס מרגש הוענקו תארים ל-61 סטודנטיות לסיעוד מהמרכז האקדמי לב בשיתוף שערי צדק. בטקס השתתפו הבוגרות הטריות, בני משפחותיהן וסגל המרכז האקדמי לב ושערי צדק. הבוגרות, שלא מזמן סיימו את לימודיהן לאחר מעבר המבחן הממשלתי של מנהל הסיעוד השתלבו בתפקידים משמעותיים במגוון מחלקות בבתי חולים ובקהילה.

"בחרתן מקצוע של נתינה עצומה. עברתן טבילת אש בשנתיים האחרונות, והצלחתן בגדול" ברך את הבוגרות פרופ' חיים סוקניק, נשיא המרכז האקדמי לב. "נתתן טיפול רפואי, סיוע נפשי ואוזן קשבת למי שנזקק. מברך אתכן שתיישמו את הערכים שקיבלתן במרכז האקדמי לב ובשערי צדק. אנחנו גאים בכם".

 עופר מרין מנכ"ל שער צדק ברך את הבוגרות הטריות: "בעידן הטכנולוגי נוצר ריחוק בין הצוותים הרפואיים לבין המטופלים. דברים שפעם קרו בתקשורת ישירה וברישום ידני מתנהלים באופן ממוחשב. תזכרו שהתקשורת הישירה שלכן כאחיות עם המטופל זה מפתח להכל. הקשר הקרוב למטופל, השיחות עימו וההיכרות עם המשפחה לצד היכולות הקליניות שלכן בשטח ממש מצילות חיים. מאחל לכן המון סיפוק מהמקצוע, בחרתן מקצוע מדהים!

ד"ר אהובה ספיץ, ראש החוג לסיעוד הוסיפה וברכה את הבוגרות: כאחיות, אנחנו חייבות לתקשר עם המטופלים שלנו. למרות שאנחנו בעידן דיגיטלי. חשוב שנקפיד על תקשורת עם כל מטופל ונתייחס אליו בכבוד. אתן יצאתן לדרך בתקופה מורכבת עם המון אתגרים שמע הבריאות מתמודדת איתן. אין לנו יכולת לשלוט בכיוון ברוח, אך יש לנו יכולת לכוון את המפרשים.

שיתוף ברשתות חברתיות: