ברוכים הבאים לאתר החדש של המרכז האקדמי לב! האתר בתקופת הרצה. הערות והארות ניתן לשלוח מעמוד זה.
רישום מקוון

תכנית הלימודים ה-4 שנתית בחוג להנדסת חשמל ואלקטרוניקה, נועדה להקנות לסטודנט ידע עיוני ומעשי במקצועות היסוד של הנדסת חשמל. כמו כן, ישנה התמחות מיוחדת תיאורטית ומעשית בשטחי האלקטרוניקה האנלוגית, תורת התקשורת, גלי רדיו, הנדסת הספק, מתח גבוה, יסודות מחשבים וטכניקות ספרתיות. כל זאת מתבצע תוך שימוש מושכל בשיטות מתקדמות לתכנון בעזרת כלי תוכנה מתקדמים. לקראת סיום הלימודים כל סטודנט מבצע פרויקט גמר בהנחיית איש סגל מהחוג או בשיתוף פעולה עם התעשייה.

בשנה השלישית ללימודים נדרש כל סטודנט לבחור באחת מני מסלולי התמחות: הנדסת אלקטרוניקה והנדסת מערכות הספק.

  • מסלול התמחות בהנדסת אלקטרוניקה מקנה לבוגרים ידע מוגבר בתחומי אלקטרוניקה מגוונים הכוללים ארכיטקטורה של מחשבים, גלי רדיו ואנטנות, מערכות עיבוד תמונה, ותכן לוגי מתקדם.
  •  מסלול התמחות בהנדסת מערכות הספק מקנה לבוגרים ידע מוגבר בתחום זה המוכר גם בשם מסלול זרם חזק או מסלול מתח גבוה. מסלול הנדסת מערכות הספק כולל את הקורסים והמעבדות הנדרשים לצורך רישום בפנקס המהנדסים והאדריכלים במדור חשמל. רישום במדור חשמל בפנקס המהנדסים מהווה תנאי מקדים ומחייב לזכאות לקבל רישיון מהנדס ולעסוק בחשמל.

לימודי אלקטרוניקה מתאימים לבעלי חשיבה ריאלית, כושר מתמטי, יכולת ניתוח, חוש טכני, דייקנות וסקרנות. למי ששואפים להנדס, לפתח, ולהוביל בחזית החדשנות והטכנולוגיה.

בוגרי החוג לאלקטרוניקה במרכז האקדמי לב מבוקשים מאוד בתעשייית היי טק ובמוסדות הביטחון, ומובילים בתחום הסייבר.

רואה את עתידך בתפקיד בכיר במחקר, בפיתוח או בהייטק? מחפש/ת תואר בתחומי הטכנולוגיה והחדשנות שתוכל/י להגיע איתו רחוק? 

הירשם עכשיו