ציבור חרדי

Admission Menu

לפרטים על תואר ראשון ושני

למידע נוסף על לימודים אקדמיים בלבד השאירו פרטיכם ונחזור בהקדם

ראשי » תכניות מיוחדות ומצטיינים » ציבור חרדי

פרויקטים מיוחדים לתלמידים מהציבור החרדי

רכז התכנית: מר ישראל טקאץ'

 

עתידים חלמי"ש – חרדים לומדים מקצועות יישומיים

עמותת "ידידי-עתידים" פנתה למרכז האקדמי לב בבקשה לפתוח תכנית עתידים לחרדים. מטרת התכנית היא לעודד בחורי ישיבה להיות בעלי השכלה אקדמית כדי שיוכלו לרכוש מקצוע בתחום ההנדסה שיאפשר להם לפרנס את משפחתם בכבוד.

 התכנית מיועדת לבחורי ישיבה בני 28 - 23 ללא רקע קודם בלימודים כלליים.

תלמידים שיתקבלו לתכנית יתחילו את הלימודים בשנת מכינה קדם אקדמית. עם סיום שנת המכינה בהצלחה יוכלו להמשיך בלימודים אקדמיים בקמפוס לב. לפי תנאי הקבלה הרגילים.

עתידים - חלמי"ש מעניקה מלגות שכר לימוד ומלגות קיום למשתתפי תכנית זו.

 

"חרדים לעתידם" – פרויקט למימון השכלה אקדמית לציבור החרדי

הפרויקט החדש של ארגון הג’וינט בשיתוף עם קרן "ידידות טורונטו" וקרן "קמ"ח" מאפשר לסטודנט שעומד בקריטריונים, החל משנה א’ בלבד, לזכות במלגות מיוחדות לצורך מימון שכר לימוד לתלמידי כל המחלקות, ולמלגות קיום חודשיות לתלמידי תחום ההנדסה.

 

לקבלת המימון, זכאי סטודנט מהציבור החרדי שעומד בכל תנאי הפרויקט ולאחר שיסיים את המכינה הקדם אקדמית וזכאי לתעודת מכינה או לאחר שהשלים בגרויות באופן אקסטרני, וזכאי לתעודת בגרות אקסטרנית. על הסטודנט לעמוד בכל דרישות הקבלה של המרכז האקדמי לב ללימודים האקדמיים.

כמו כן, המרכז האקדמי לב עושה מאמצים להשיג מימון ממקורות אחרים עבור ציבור תלמידים חרדים בקמפוס לב.

 

מבח"ר
המרכז האקדמי לב בשיתוף עם מכללת מבח"ר בבני ברק, מקיים לגברים מהציבור החרדי, מסלול לימודים לתואר ראשון בחוג למדעי המחשב ולתואר שני במנהל עסקים MBA וסיעוד לנשים. פרטים נוספים מופיעים בפרקים על המחלקות האקדמיות בחוברת זו. ניתן לקבל מידע נוסף במדור מידע ורישום תלמידים בקמפוס לב.

 

למידע נוסף ניתן לפנות לרכז התכנית:

מר ישראל טקאץ'

טלפון: 02-6751194     דוא"ל: tkach@jct.ac.il