ביטוח בריאות הראל - לעובדים

 ביטוח בריאות - הראל 

סגל עובדי/ות המרכז האקדמי לב  ובני משפחותיהם היקרים        ‏                 

שלום וברכה,

אני שמח להציג בפניכם את פוליסת ביטוח הבריאות המחודשת לעובדי המרכז האקדמי לב  ולבני משפחותיהם, המופעלת באמצעות חברת הביטוח "הראל".

מדובר בתכנית ביטוח ייחודית ואטרקטיבית המעניקה לעובדים ולבני משפחתם רשת ביטחון בשמירה על בריאותם.

הפוליסה החדשה, שנכנסה לתוקף החל  מאפריל 2016 למשך שנתיים נוספות, מקנה לעובד ולבני משפחתו כיסוי ביטוחי רחב ומקיף למקרים רפואיים כגון ניתוחים בארץ ובחו"ל, השתלות וטיפולים מיוחדים בארץ ובחו"ל, תרופות שמחוץ לסל הבריאות, ביטוח סיעודי ומגוון רחב של שירותים רפואיים בתנאים ומחירים אטרקטיביים במיוחד, המתאפשרים בזכות התאגדותנו כקבוצה גדולה והומוגנית מחד ומסבסוד חלק מהעלויות (רובד הבסיס לעובד וגילום המס בגין ההטבה)  ע"י המרכז האקדמי לב. וזאת מתוך דאגה כנה לרווחת עובדי המרכז האקדמי לב ועתידם.

בחוברת זו תמצאו מידע מפורט על הכיסויים למבוטחי המרכז האקדמי לב והסבר על תהליך הפניה לחברת הביטוח והגשת תביעה. כמו כן בכל בירור או שאלה הנוגעת לביטוח כגון: מהם הכיסויים הביטוחיים הניתנים במסגרת הפוליסה, מצב טיפול,  סטטוס תביעה שהוגשה וכד'. ניתן לפנות למוקד הלקוחות של חברת הראל -  בטלפון 1-800-44-5000 בנוסף תוכלו למצוא באתר של חברת הראל (כניסה ע"י פרטים אישיים) את רשימת המבוטחים מבני משפחותיכם ובאילו כיסויים ותעריפים הם נמצאים.

לתשומת ליבכם ההסכם החדש נושא בשורה מרעננת לגמלאים היוצאים מעתה לפנסיה שעד כה לא היה להם מענה ביטוחי הולם בתחום הרפואי ונאלצו לשלם סכומים גבוהים ע"מ להישאר בהסכם עם פרישתם וכעת זוכים לפוליסת בריאות (רבדים א' וב') במחירים אטרקטיביים במיוחד.

מנגד בהסכם החדש הרובד הסיעודי שעד כה היווה חלק אינטגרלי מרובד ב', מהווה כיום רובד בחירה נפרד בתשלום משתנה לפי גיל (פרק ט' בהסכם) ויש לקחת בחשבון כי במידה ותחליטו להישאר ברובד זה הדבר כרוך בעלות לא מבוטלת למבוטחים מבוגרים.

עובדים בתקן קיימים שהיו מבוטחים עד כה בהסכם הקודם ימשיכו ברצף ללא צורך בפעולה כלשהיא אלא אם כן הינם מעוניינים לבטל את רובד הסיעוד שמעתה הינו כרוך בתשלום נוסף. ולצורך כך יש לעדכן אותי  בטופס ביטול כי אינם מעוניינים להישאר ברובד הסיעוד או בשאר הרבדים .

עובדים מנהלים ואקדמים שנקלטו לאחרונה כעובדים בתקן ועד כה לא הצטרפו להסכם - יצורפו אוטומאטית לרובד הבסיס- הממומן במלואו ע"י המעסיק  (רק העובד ללא בן זוג והילדים ) ובמהלך 90 ימי חסד הראשונים  תאפשר להם חברת הביטוח לצרף גם את יתר בני המשפחה ללא הצהרת בריאות ולבחור לאיזה רובד הינם מעוניינים להצטרף. (לאחר מכן הדבר כרוך במילוי הצהרת בריאות מפורטת)

 כמו כן לראשונה , גם מורים מן החוץ יוכלו להצטרף להסכם באופן אוטונומי בפניה לחברת הראל ובתשלום באמצעי גביה אישי  (ללא סבסוד המעסיק) כל עוד הינם רשומים כעובדי המרכז האקדמי לב (רשימת המורים מן החוץ תשלח להראל אחת לרבעון- לאשרור זכאותם)

אני ממליץ בחום לכל מי שטרם הצטרף לביטוח לנצל  את חלון ההזדמנויות ולהצטרף יחד עם  בני משפחתו להסכם ביטוחי חשוב זה שהותאם במיוחד עבורינו בסיוע היועץ הביטוחי שלנו מר אלון שני , אשר במהלך השנים האחרונות אפשר לרבים מעובדי המרכז האקדמי לב שנזקקו לכך, לקבל טיפולים רפואיים ומצילי החיים המתקדמים ביותר ללא דאגה הקשורה לצד הכספי המתלווה בדר"כ לטיפולים מסוג זה.

בנושאי רישום ומדיניות הזכאות להצטרפות לביטוח, תלונות לגבי תביעות שלא טופלו כראוי, מקרים דחופים הקשורים לביטוח  ניתן לפנות אלי למייל gvili@jct.ac.il

יהי רצון שיתקיים בנו הפסוק - "כל המחלה אשר שמתי במצרים לא אשים עליך, כי אני ה' רופאך".

אייל גוילי

כח אדם ומשאבי אנוש

המרכז האקדמי לב

 

עובדים יקרים להלן קישורים חשובים ע"מ להצטרף להסכם:

1. מצגת מקוצרת הכולל הסבר כללי על הפוליסה והתעריפים ,לחצו כאן

2. הפוליסה החדשה הכוללת את פרטי ההסכם שלנו עם הראל שנשלחה לבתיכם, לחצו כאן (למעוניינים ניתן לקבל אצל -אייל גוילי במשרד משאבי אנוש חוברת מודפסת)

3.טופס הצטרפות ללא הצהרת בריאות  לעובדים חדשים (תוך 90 יום מיום קבלת התקן)  שטרם הצטרפו  , לחצו כאן (התשלום דרך השכר)

4.טופס הצטרפות עם הצהרת בריאות  למורים מן החוץ (תשלום בכרטיס אשראי)  או לעובדים ותיקים שהצטרפו לאחר 90 יום מקליטתם  , לחצו כאן

5.קישור לטופס הצטרפות מקוון אותו יש למלא בנוסף לטופס ההצטרפות בסעיף 3-כאן  http://goo.gl/forms/n0fTTyhQpu

6.קישור ללטופס מקוון להורדת רבדים או הסרה מוחלטת מהביטוח. כאן http://goo.gl/forms/UhrJEMdOKk

7. קישור לאתר הראל לבירור מי המבוטחים מבני משפחתך המבוטחים בהסכם זה

עובדים המעוניינים לדעת מי מבני משפחתם נמצא בביטוח נכון להיום וכמה הוא משלם על כל אחד עד היום מוזמן לבדוק זאת באתר של הראל

https://www.harel-group.co.il/

יש ללחוץ כניסה  ולהכניס ת.ז שלכם וטלפון נייד אליו ישלח קוד זיהוי (לאחר שתענו על השאלה באיזה תאריך הונפקה ת.ז שלך)

ולבדוק את הפרטים הרשומים תחת ביטוח בריאות רק בפוליסה מספר: 893308388 שהיא הפוליסה של מרכז אקדמי לב לעובדים.

לאחר הכניסה לפוליסה שלכם באתר תוכלו גם להגיש תביעה באופן מקוון במהירות ובקלות ולצפות בסטטוס התביעות הקודמות שהגשתם.\

 

בהמשך מצורף צילום וידאו (ב-3 חלקים) של ההרצאה מאת מנהלת התיק שלנו בהראל על מהות הביטוח והסברים נוספים מאת היועץ הביטוחי שלנו

הרחבה- דרכי ההצטרפות

עובדים מנהליים בתקן או חברי סגל אקדמי בתקן חדשים או מורים מן החוץ שנקלטו לאחרונה כחברי סגל אקדמי בתקן מקבלים הטבה משמעותית 

ומצורפים חינם לרובד הבסיס של הביטוח בלבד (ללא בני המשפחה) תוך חודש מתחילת העסקתם (מומלץ לוודא מול משאבי אנוש כי צורפתם כנדרש)

רובד הבסיס כולל הגנה מפני קטסטרופות רפואיות : השתלות בארץ ובחו"ל , ניתוחים וטיפולים רפואיים מיוחדים בחו"ל ותרופות שאינן כלולות בסל הבריאות (בכפוף למצויין בפוליסה)

עובדים אלו המעוניינים להצטרף גם לרובד המורחב או לרובד הסיעודי ולצרף גם את בני זוגם וילדיהם עד גיל 26 /ונכדיהם  הכולל מגוון רחב של כיסויים רפואיים פרטיים נדרשים למלא את הטופס בקישור 3 -ללא הצהרת בריאות -לעיל (במידה והצטרפו תוך 90 יום מקליטתם בתקן) או את הטופס בקישור 4 -עם הצהרת בריאות לעיל (במידה והחליטו להצטרף לאחר 90 יום מקליטתם בתקן) ולשלוח לחברת הראל לכתובת qlqtiv1@harel-ins.co.il עם העתק אלי ל gvili@jct.ac.il  

עובדים שיש להם ולבני משפחתם בקופת החולים רובד משלים (כמו לרובינו) יכולים להסתפק ולהצרף לרובד משלים שב"ן אחרת עליהם לבחור ברובד ניתוחים מלא המייקר את הפוליסה 

כמו כן יש למלא את פרטי ההצטרפות בטופס האלקטרוני הבא http://goo.gl/forms/n0fTTyhQpu (לא לשכוח למלא גם באתר וגם בטופס הידני -אחרת הנתונים לא יועברו להראל )

 הגביה אמורה להתבצע דרך השכר ולכן אין למלא פרטי אשראי 

כמו כן ההצטרפות לרובד הסיעוד דורש הצהרת בריאות הנוגעת למצבים סיעודיים בלבד וכן צירוף ילדים מעל גיל 26 דורש הצהרת בריאות מליאה

לעובדים העומדים לפני פרישה ומעוניינים לשמר את הביטוח בתנאים מועדפים יש לפנות אלי ל gvili@jct.ac.il  

יציאה מהביטוח

עובדים המעוניינים להסיר את עצמם מהביטוח יכולים לבצע זאת באמצעות הקישור  הנ"ל להסרת רבדי ביטוח /הסרת מבוטחים   

http://goo.gl/forms/UhrJEMdOKk 

וכן לשלוח מייל על רצונם לבטל את הביטוח או רבדים ממנו   לgvili@jct.ac.il   

לעובדים מן המניין אין צורך למלא פרטי אשראי  (בשונה ממורים מן החוץ או קרובי משפחה כגון חתנים/נכדים  וכלות של העובד)

עובדים מן המניין שטרם הצטרפו ולא יעדכנו לאיזה רובד להצטרף יצורפו אוטמאטית על ידי לרובד הבסיס (ללא בני המשפחה) – הדבר ניתן על ידי המעסיק כמתנה לעובד ללא עלות

מורים מן החוץ יוכלו להצטרף אך ללא השתתפות המעסיק וללא גביה דרך השכר רק ישירות דרך הראל ע"י כרטיס אשראי (אחת לרבעון ישלח להראל מיהם המורים מן החוץ הפעילים כעת במוסד)

כנסי הסברה

לטובת מי שלא השתתף בכנסי ההסברה שהתקיימו בנושא:

הראשון:  ב 04/04/2016 עם נציגת הראל והיועץ הביטוחי שלנו בקמפוס לב

והשני התקיים ב  17.05.2016   בקמפוס טל

מצורף צילום הכנס שהתקיים בקמפוס טל: תאריך ההרצאה- 17.05.16

חלק 1:

 

חלק ב'

 

חלק ג'

לשאלות נוספות ניתן לפנות בנושא ל:

אייל גוילי, רכז כח אדם ומשאבי אנוש
טל. T. 02-6751180 | מייל: gvili@jct.ac.il 

 

עברית