אגודת הסטודנטים קמפוס לב

אגודת הסטודנטים קמפוס לב

 

אגודת הסטודנטים (ה"אגודה") היא הגוף המייצג את כלל הסטודנטים הלומדים במרכז האקדמי לב בפני גורמים שונים, הן בתוך הקמפוס והן מחוצה לו. כמו כן האגודה חברה פעילה בהתאחדות הסטודנטים הארצית.

האגודה פועלת לשיפור התנאים והשירות לסטודנטים בכדי שיוכלו לסיים את לימודיהם בהצלחה ובשלווה והסטודנטים הפעילים בה משקיעים מכוחם ומרצם לטובת הכלל.

 

תחומי פעילות האגודה כוללים:

סיוע וטיפול בנושאים אקדמיים אישיים וכלליים, שיפור נושאי רווחה ברחבי הקמפוס ושיפור צרכי הסטודנט. כמו כן, עוסקת האגודה בארגון אירועים שונים במהלך השנה כגון: סיורים, שיעורים והרצאות, שבתות נופש, טיולים, יום סטודנט, פעילויות תרבות, ספורט, פעילויות התנדבותיות וכןבארגון הטבות שונות לסטודנטים כגון: רכישות מרוכזות של ציוד ושירותים בקמפוס והן בהנחות בבתי עסק שונים מחוצה לו. לחלק מהשירותים הניתנים ע”י בג”ט יינתן סבסוד רק לחברי האגודה. תפקיד נוסף של “אגודת הסטודנטים” הוא ייצוג של חבריה בוועדות השונות בבג”ט, כגון: ועדת משמעת, ועדת ערעורים, ועדת מלגות כלכליות, ועדת לו”ז אקדמי, ועדת פיקוח מחירים, ועדת תקנון ועוד.

 

באתר האינטרנט של האגודה http://www.jcts.co.il ניתן להתעדכן בפעילויות השונות, בפרסומים לשירותים

ולהטבות שהאגודה מעניקה ובחדשות אות פעילויותיה. כמו כן, ניתן למצוא באתר מאגר סיכומים ובחינות.

במשרדי האגודה ניתנים שירותים משרדיים שונים המסובסדים לחבריה כגון: שליחת וקבלת פקסים, צילומים

 

מוזלים, מכירת ציוד משרדי ומחודש בונים, רכישות שונות המבוצעות דרך האגודה, כריכת עבודות, וכו’.

התשלום לחברות באגודה בסך 160 ₪ בשנה נגבה מחשבון התלמיד. סטודנט שמעוניין לבטל את חברותו באגודה יישלח הודעה למייל של האגודה ולציין שם מלא ומספר ת.ז.

 

דרכי התקשרות עם “אגודת הסטודנטים”:

טל’- 02-6751284

פקס- 02-6751147

דוא”ל – aguda@jct.ac.il

קבלת קהל: ימים א’-ה’- 13:00-14:20

עברית