מועדי רישום - תואר שני

Banner

מועדי רישום - תואר שני

Admission Menu

לפרטים על תואר ראשון ושני

למידע נוסף על לימודים אקדמיים בלבד השאירו פרטיכם ונחזור בהקדם

ראשי » הרשמה » מועדי רישום - תואר שני

מרכיבי הקבלה ותהליך הרישום לתואר שני

 

 

פתיחת ההרשמה: יום ראשון א' בטבת תשע"ו (13 בדצמבר 2015)

 

סיום ההרשמה:יום שני כו' בתמוז תשע"ו  (01 באוגוסט  2015)

 

סיום ההרשמה ללימודי ההשלמה:

 

רישום באתר האינטרנט

רישום ללימודי התואר באתר בכתובת: www.jct.ac.il בהנחה של 100 ₪ מדמי הרישום המלאים או ע”י מילוי טופס רישום שמופיע באתר ההרשמה ובצירוף קבלה על תשלום דמי רישום. נרשם בוגר המרכז האקדמי לב  ישלם רק 200 ₪ דמי רישום. ניתן בכל שלב לראות את מצב ההרשמה באתר הרישום. עליך להיכנס לאתר ההרשמה ולהזין את שם המשתמש והסיסמא בו בחרת ולאחר מכן לבחור באפשרות: דף הבית > “מצב הרשמה”.

 

שליחת כל המסמכים והאישורים

שליחת כל המסמכים והאישורים הנדרשים למשרד מידע ורישום.

 

ראיון אישי

לאחר קבלת כל המסמכים והאישורים תוזמן לראיון אישי שהינו חלק מתהליך הרישום והקבלה, עליך להגיע לראיון במועד שנקבע.

 

תשובה בכתב

רק לאחר קיום הריאיון האישי יישלח מכתב קבלה למועמד אשר עומד בכל דרישות הקבלה, אליו יצורפו טפסים למימוש קבלה הוראת קבע ומקדמת שכר לימוד.

 

מימוש קבלה

עם קבלת מכתב קבלה עליך לממש את קבלתך כדי להבטיח את מקומך כסטודנט. מימוש הקבלה כולל תשלום מקדמת שכר לימוד, חתימה על הוראת קבע, ושליחת כל המסמכים המצוינים לעיל למשרד מידע ורישום בדואר, בפקס או במייל.

 

נרשם שמתקבל ללימודי השלמה יתחיל את לימודי ההשלמה בסמסטר ב’ בשנה הנוכחית ורק כאשר יסיים את לימודי ההשלמה בהצלחה ישלח לו מכתב קבלה (בהתאם לנתוניו) ללימודי התואר המבוקש, שיתחילו בסמסטר א’ בשנה הבאה.

 

יום היערכות

לכל סטודנט שיתקבל תשלח מעטפה ובה הזמנה ליום היערכות, הודעה על תחילת הלימודים וחוברת “עלון מידע” ובה פירוט נושאים מנהליים וכספיים לקראת הלימודים. השתתפות ביום ההיערכות הינה חובה לכל סטודנט שמתקבל ללימודי התואר השני או ללימודי ההשלמה.