הפקולטה למנהל עסקים

לפרטים על תואר ראשון ושני

למידע נוסף על לימודים אקדמיים בלבד השאירו פרטיכם ונחזור בהקדם

ראשי » הפקולטה למנהל עסקים

מטרות הפקולטה

מטרת העל של הפקולטה היא להכשיר מנהלים ומנהלות לתפקידי ניהול בכירים במשק הישראלי בעלי ידע יישומי ויכולת הבנה מתקדמת של עולם העסקים וכן, רואי חשבון שיוכלו להשתלב בפרקטיקה פרטית וציבורית ואף בתפקידים בכירים בשדרת הניהול הבכיר במשק. סגל הפקולטה רואה חשיבות רבה בעיצוב מנהיגות העתיד של פירמות רואי חשבון, חברות ועסקים במדינת ישראל.

מטרות נוספות של הפקולטה הן: להעשיר את עולם הידע של הסטודנטים, להכשירם ברמה הטובה ביותר להתמודדות בשוק התעסוקה המשתנה ולהקנות להם כלים אופרטיביים בצורה מקסימאלית לעמידה מוצלחת באתגרים הניהוליים הקיימים במאה ה- 21.

ייחודה של הפקולטה, מעבר למצוינות האקדמית והמקצועית, הוא ביחס האישי הניתן לכל סטודנט וסטודנטית, מתן שיעורי עזר ותגבור תוך התחשבות בצרכים התעסוקתיים של הסטודנטים.

 

הוראה בפקולטה

סגל ההוראה בפקולטה כולל מרצים בעלי שם ומעמד בתחומם, חוקרים בולטים, רואי חשבון, עורכי דין ומנהלים בכירים מהפרקטיקה, התעשייה והסקטור הציבורי, בעלי ניסיון רב ותרומה מוכחת. במסגרות הלימוד השונות מתקיימות הרצאות אורח של מומחים ומנהלים בתעשיות הידע השונות.

בכיתות הלימוד מושם דגש על למידה חווייתית ממוקדת הרואה את הסטודנט במרכז פעילות ההוראה, שילוב של טכנולוגיות בתהליך הלמידה, יצירת חוויה לימודית מכוננת, מעשירה ומעצבת, ופיתוח מיומנויות חשיבתיות במקביל לתוכן אקדמי עדכני.

בוגרי הפקולטה המאיישים משרות מובילות בחזית עולם העסקים ופירמות רואי החשבון הם ההוכחה לאיכות לימודנו והישגי בוגרינו.

תוכניות לימוד

מסגרות הלימוד בפקולטה כוללת לימודים לתואר ראשון – BA ב"חשבונאות ומערכות מידע" ו-"מנהל עסקים"; לימודים לתואר שני במנהל עסקים - MBA. בשנה"ל תשע"ג מנתה הפקולטה כ- 1,800 סטודנטים לתואר ראשון ושני.

 

בעלי תפקידים

דיקאן הפקולטה לניהול – פרופ' בן-ציון ברלב.

ראש החוג לחשבונאות – רו"ח יניב ישראלי

ראש החוג לתואר שני במנהל עסקים MBA - ד"ר יעקב ורשבסקי

ראש החוג למנהל עסקים תואר ראשון – ד"ר יוסי טובול

 

מועצת הפקולטה - לצד בעלי התפקידים כאמור פועלת גם מועצת פקולטה המורכבת מבעלי התפקידים בפקולטה וכן ממומחים עתירי ידע וניסיון באקדמיה ובפרקטיקה בתחומי הניהול, הייזום, ניהול ומימון פיננסי ומערכות המידע. מועצת הפקולטה דנה ביעדים האסטרטגיים של הפקולטה, תוכניות הלימוד והתאמתם למציאות המשתנה של צרכי המשק.